زمان انتشار: ۱۳۹۵ جمعه ۳۰ مهر ساعت 22:38 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۸/۶ ساعت 14:14    تعداد بازدید: 656    کد مطلب: 33212

همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی انجام می شود؛
افتتاح ارتقاء هتلینگ و دستگاه های تصویربرداری دیجیتال بیمارستان امام خمینی(ره) اراک و مراکز درمانی تأمین اجتماعی در خمین و دلیجان
همزمان با سفر کاروان تدبیر وامید به استان مرکزی ارتقاء هتلینگ و دستگاه های تصویربرداری رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام خمینی(ره) اراک و مراکز درمانی تأمین اجتماعی در خمین و دلیجان به بهره برداری می رسند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی، ارتقاء هتلینگ و بهره برداری از طرح های توسعه ای بیمارستان تأمین اجتماعی امام خمینی(ره) اراک همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی انجام می شود. ارتقاء هتلینگ بیمارستان امام خمینی(ره) اراک با اعتباری بالغ بر ٢٠ میلیارد ریال انجام شده است و بهسازی و تعمیرات اساسی تمامی بخش های بیمارستان انجام شده است.

علاوه بر ارتقاء هتلینگ بخش دیالیز این بیمارستان نیز راه اندازی شده و با اجرای برنامه توسعه اورژانس، ظرفیت این بخش از ٦ تخت به ٢٢ تخت ارتقاء می یابد.

همچنین رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام خمینی(ره) اراک با دو دستگاه زیمنس و فیلیپس با اعتبار ١٧ میلیارد ریال راه اندازی و جایگزین دستگاه آنالوگ می شود.

*****

مرکز درمانی تأمین اجتماعی یادگاران حضرت امام(ره) شهر خمین از جمله پروژه هایی است که همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی به بهره برداری می رسد.

این مرکز درمانی در زمینی به مساحت ١٧٣٤ متر مربع و در دو طبقه ساختمانی به مساحت ١٣١٠ متر مربع احداث شده است.تا قبل از راه اندازی این مرکز درمانی با توجه به اجاره ای بودن ساختمان محدودیت هایی در ارائه خدمات وجود داشت که با افتتاح ساختمان ملکی مرکز درمانی تأمین اجتماعی امکان ارتقاء خدمات و افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان فراهم می شود.

خدمات مرکز درمانی تأمین اجتماعی یادگاران امام(ره) خمین شامل پزشک عمومی، دندانپزشکی، آزمایشگاه ، مامایی، داروخانه ،تزریقات ،اتاق عمل سرپایی و واحد احیاء قلبی و ریوی است و برای احداث و تجهیز این مرکز ١٢٠ میلیارد ریال هزینه شده است.

******

مرکز درمانی تأمین اجتماعی دلیجان از دیگر پروژه هایی است که سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی به بهره برداری می رسد. این مرکز در زمینی به مساحت ٢٠٠٠ مترمربع و مساحت ساختمانی به مساحت ٣٣١٨ متر مربع احداث شده است.

خدمات این مرکز درمانی شامل پزشک عمومی، پزشک متخصص، آزمایشگاه ، مامایی، دندانپزشکی،داروخانه ،اورژانس ،اتاق عمل سرپایی،تزریقات و واحد احیاء قلبی و ریوی است. اعتباری بالغ بر ١٤٠ میلیارد ریال برای احداث و تجهیز این مرکز درمانی اختصاص یافته است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha