• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 47435
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۸ شهريور، ساعت 18:37
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۶/۲۵

جناب آقای دکتر سلیمانی ریاست محترم بیمارستان نرگس در ارتباط با ارتقای هتلینگ این بیمارستان اظهار داشتند که بخش جدید زنان با اعمال تغییراتی در فضا و تجهیزات با 28 تخت فعال در مرداد ماه امسال بازگشایی شد و ساخت و ساز در بخش اورژانس با پیشرفت قابل قبولی ادامه دارد. همچنین ایشان از اختصاص بودجه 750 میلیونی برای خرید تجهیزات به روز در اورژانس خبر دادند و ابراز امیدواری کردند که تا اواخر مهر امسال ، اورژانس جدید با بهترین امکانات آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز خواهد بود.

به گفته آقای دکتر سلیمانی ، این بیمارستان برنامه هایی برای اعمال تغییرات داخلی در اتاق عمل و زایشگاه در نظر دارد که انجام طرح LDR  و فراهم شدن امکانات زایمان در آب، از آن جمله می باشد که با تخصیص اعتبارات لازم ، تا سال آینده  کار شروع خواهد شد.
ایشان همچنین در ارتباط با جنرال شدن بیمارستان اظهار داشتند که به زودی بخش جراحی آماده خواهد شد و اضافه کردن تخصص های دیگر مثل داخلی، ENT، چشم و اورولوژی در برنامه های آینده این بیمارستان می باشد.
رئیس بیمارستان نرگس در انتها با اشاره به اینکه در ارزیابی های اعتباربخشی ، این بیمارستان  امسال موفق به کسب عنوان درجه یک شد، گفتند سیاست بیمارستان نرگس ارائه بهترین خدمات در اسرع وقت به همشهریان عزیز می باشد و ابراز امیدواری کردند که بتوانیم با تلاش شبانه روزی همکاران و حمایت همشهریان عزیز،  این امتیاز را به درجه یک عالی ارتقاء دهیم.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha