• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٢ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 22, 2019
کلیدواژه: 54772
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۱۴ بهمن، ساعت 10:21
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۳
اولین عمل بای پس معده به روش لاپاراسکوپی بر روی بیماری با BMI به میزان 43 در بیمارستان شهید دکتر بهشتی شیراز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی، هم زمان با دهه ی فجر، اولین عمل جراحی بای پس معده به روش لاپاراسکوپی در بیمارستان شهید دکتر بهشتی شیراز انجام شد. دکتر افشین متخصص جراحی بیمارستان، که بیماری با BMI به میزان 43 را، مورد عمل جراحی قرار داد، در این زمینه گفت: "در افرادی که چاقی مفرط دارند، رژیم های غذایی در بسیاری از اوقات ناموفق می باشد که این موضوع، باعث بروز مشکلات مختلفی در میان سالی و پیری می شود. به منظور حل مشکل در این موارد، یکی از روش هایی که در سال های اخیر، در دنیا رایج گردیده است، انجام عمل بای پس معده می باشد که پس از انجام عمل فوق، در یک بازه ی زمانی 1.5 تا 2 ساله تمام یا مقدار زیادی از اضافه وزن بیمار از بین خواهد رفت."

شایان ذکر است امکانات و تجهیزات مربوط به این عمل جراحی، با پی گیری ریاست بیمارستان شهید بهشتی شیراز و موافقت و همکاری مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس، تامین گردیده است. انجام عمل فوق و کلیه ی خدمات بیمارستانی، جهت بیمه شدگان اجباری تامین اجتماعی رایگان می باشد. 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 2
هادی پژم
1396/11/14 - 11:40
با سلام واقعا از شنیدن این خبر خوشحال شدم من همیشه آرزو داشتم عمل هایی تو بیمارستان انجام بشه که بقیه بیمارستان ها انجام نمیشه یا به سختی انجام میشه .وگرنه چهار تا قرص استامینوفن که همه جا هست یا دو تا عکس و ازمایش . به امید موفقیت همه همکاران
rateup 0
ratedown 0
مدیر سیستم
1396/11/14 - 15:02
جناب آقاي پژم! سلام عليكم. سپاس از نظرتان. البته اعمال جراحي بزرگي همچون عمل قلب باز و يا تعويض مفصل و ... هم در بيمارستان انجام مي شود. ما نيز آرزوي موفقيت همه ي همكاران را داريم.
rateup 0
 ratedown 0
captcha