• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
  • اِثَّلاثا ١٤ شوال ١٤٤۰
  • Tuesday, June 18, 2019
کلیدواژه: 58628
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ ارديبهشت، ساعت 16:32
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۲/۶

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بیمارستان شهید دکتر بهشتی شیراز بازدید نمودند.

در این بازدید که معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی نیز حضور داشتند، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی، از نزدیک در جریان بهسازی و ارتقاء خدمات این بیمارستان قرار گرفتند.

پس از بازدید از بخش ها، دکتر تاج الدین معاون پارلمانی و استان های سازمان تامین اجتماعی، با تشکر از کمیسیون اجتماعی مجلس در تصویب پرداخت قسمتی از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی در سال جاری، از خدمات نمایندگان یه ویژه رییس کمیسیون اجتماعی مجلس- آقای دکتر عزیزی تشکر کردند. 

سپس دکتر اکبر امیری - مدیر درمان تامین اجتماعی استان، طی سخنانی و با اشاره به وجود تنها یک بیمارستان در استان پهناور فارس، تعداد تخت بیمارستانی موجود را متناسب با جمعیت استان ندانسته و گزارشی از روند احداث بیمارستان جدید تامین اجتماعی ارائه دادند. 

آقای نباتی مدیرکل تامین اجتماعی استان نیز،‌ با اشاره به ارتقاء خدمات جهت بیمه شدگان اعم از خدمات درمانی و بیمه ای در سال های اخیر، خواستار توجه و حمایت بیشتر مجلس از سازمان تامین اجتماعی شدند.

در پایان، رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با مهم توصیف نمودن جایگاه سازمان تامین اجتماعی، از تصویب تهاتر 50 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان توسط مجلس در بودجه ی 97 خبر دادند و ابراز امیدواری نمودند که طی دو سال  آینده، بخش عظیمی از مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت، با تصویب نمایندگان پرداخت گردد. ایشان هم چنین عدم تحمیل بار مالی اضافی به سازمان تامین اجتماعی توسط مجلس را، کاری بزرگ عنوان نمودند که نتیجه ی آن ارتقاء وتوسعه ی مراکز درمانی ملکی سازمان بوده است.

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس که پیش از حضور در بیمارستان شهید بهشتی شیراز،‌ در جلسه ی شورای فرهنگی استانداری شرکت نموده بودند، به منظور بازدید از محل احداث بیمارستان جدید سازمان تامین اجتماعی در شیراز، بیمارستان شهید بهشتی را ترک نمودند. 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha