• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
  • اِلأَربِعا ١٥ شوال ١٤٤۰
  • Wednesday, June 19, 2019
کلیدواژه: 71953
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يکشنبه ۲ دي، ساعت 09:23
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۱۰
به مناسبت هفته ی پژوهش

از همکاران پژوهش گر استان تقدیر شد.

به مناسبت هفته ی پژوهش، از همکاران پژوهش گر مدیریت درمان استان فارس تقدیر شد. در این مراسم که با حضور دکتر اکبر امیری مدیر درمان استان، معاونین ایشان، مدیران واحدها، کارشناسان ستادی و کارشناسان واحدها برگزار گردید، در ابتدا، خانم شرفیان کارشناس ارشد آموزش استان، گزارشی از اقدامات انجام شده و چگونگی انتخاب پژوهش گران برتر ارائه داد. سپس دکتر امیری مدیر درمان استان، در سخنانی پژوهش را یکی از ارکان پیشرفت در هر حوزه ای برشمرد و گفت: اگر در سازمانی، پژوهش در حیطه های مختلف صورت نپذیرد، پویایی از آن سازمان گرفته خواهد شد و کم کم به سازمانی راکد تبدیل می گردد که از اولین تبعات آن نارضایتی مراجعین آن سازمان خواهد بود. 

ایشان ضمن تشکر از فعالین عرصه ی تحقیق و پژوهش، به منظور به روز نگه داشتن و پویایی هر چه بیشتر، از تمامی همکاران جهت فعالیت در امر پژوهش و تحقیق در حوزه های تخصصی خود، دعوت نمود. 

سپس خانم مریم پارسایی- پرستار بیمارستان شهید بهشتی، توضیحاتی در خصوص پایان نامه ی خود با عنوان "اثربخشی درمان گروهی وجودی بر ترس از مرگ و افسردگی بیماران همودیالیزی" که در این بیمارستان صورت گرفته است، ارائه نمود و به سوالات همکاران پاسخ داد. 

در پایان مراسم نیز از سه تن از همکاران پژوهش گر تقدیر و لوح یادبود به ایشان اهدا گردید. 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha