زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ دي ساعت 13:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ساعت 15:58    تعداد بازدید: 72    کد مطلب: 72304

در راستای تعامل بیشتر سازمان تامین اجتماعی با مدیریت شهری
حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در جلسه صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک
نودمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر اراک، با حضور رییس و اعضای شورای شهر و شهردار اراک، در حالی برگزار شد که میزبان دکتر ثریا پازوکی پیرامون ارایه گزارش عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی و همچنین بررسی راه های تعامل بیشتر سازمان تامین اجتماعی با مدیریت شهری بود.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی؛ دکتر ثریا پازوکی در صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت : 65 درصد از جمعیت حدود یک میلیون و 500 هزار نفری استان مرکزی معادل بیش از 900 هزار نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی است و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در بخش درمان مستقیم با 3 بیمارستان و 8 درمانگاه ، خدمات درمانی را به صورت کاملاً رایگان در اختیار بیمه‌شدگان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران قرار می دهد.در بخش درمان غیرمستقیم مدیریت درمان از طریق عقدقرارداد با حدود ۱۰۰۰ مرکز شامل بیمارستانهای دولتی و خصوصی ، مطبهای پزشکان ،آزمایشگاه‌ها ،داروخانه‌ها و سایر مراکز درمانی به بیمه شدگان ارائه خدمت می نماید.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه در سال گذشته با موفقیت در مراکز ملکی تامین اجتماعی اجرا شد و در حال بیمه شده فقط با ارائه  کد ملی خدمات مورد نیاز را دریافت می کنند و دیگر نیازی به دفترچه نیست . این طرح  از ابتدای آذرماه در مراکز طرف قرارداد آغاز شده است و ان شاء ا... با صبر و همکاری پزشکان ، داروخانه‌ها و سایر همکاران دخیل در نظام سلامت این مهم انجام می شود .

وی به بازسازی و توسعه فضاهای درمانی اشاره و عنوان کرد: بخش آی سی یو و سی‌سی‌یو بیمارستان امام خمینی (ره) اراک بازسازی کامل شده است و پروژه شروع ساخت پلی کلینیک تخصصی بیمارستان اراک در ۴ طبقه به مساحت ۴۲۰۰ متر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب انجام خواهد شد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha