• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
  • اِلأَحَّد ١٥ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 15, 2019
کلیدواژه: 73199
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن، ساعت 08:13
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۱
روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی

عزم جدی مسئولان منطقه ۱۳ برای ارتقای سطح سلامت شهروندان

جایگاه و نقش بیمارستان لواسانی در جلسه شورای سلامت شهرداری منطقه۱۳ به مدیریت شهردار منطقه ، مسئولان مراکز بهداشتی و مرتبط با سلامت، برای تعاملات فی ما بین و گسترش فعالیت در زمینه سلامت اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی ، شورای سلامت شهرداری منطقه به مدیریت مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه و با  حضور دکتر سید علی جمالیان ،رئیس بیمارستان شهید لواسانی، دکتر فریدون فر رئیس مرکز بهداشت شرق تهران ،حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 13 ،توانا رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، دکتر عباسی معاون ارتقاء سلامت مرکز بهداشت شرق تهران، سبزعلی رئیس اداره پیشگیری مرکز بهداشت شرق تهران ، بخشی نماینده بیمارستان بوعلی، جعفریان قائم مقام و تعدادی از معاونین و مدیران بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه تشکیل جلسه داد.

در این جلسه ، رحمان زاده، شهردار منطقه 13 بر بکارگیری ظرفیت های بین بخشی با سازمان ها و مراکز  مرتبط با سلامت تاکید کرد.
وی اقدامات سلامت محور را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و آمادگی شهرداری منطقه را برای ارتباط و همکاری هر چه بهتر با مراکز مرتبط با سلامت اعلام کرد .
در ادامه این جلسه، دکتر جمالیان، رئیس بیمارستان شهید لواسانی هم با تشریح اقدامات گذشته و همکاری شان با شهرداری منطقه 13 آمادگی بیمارستان را در مشارکت در ارتقای سلامت اعلام کرد.

دکتر فریدون فر رئیس مرکز بهداشت شرق به ظرفیت های موجود در پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت برای ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان اشاره کرد . 
همچنین حسینی، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در آموزش و پرورش در زمینه سلامت ارایه و  از  تعامل و  همکاری های  بین سازمانی در این زمینه استقبال کرد .

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha