زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۷ اسفند ساعت 13:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۷ ساعت 16:34    تعداد بازدید: 115    کد مطلب: 75569

مراسم بزرگداشت روز زن در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی
در سالروز میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) آئین گرامیداشت مقام مادر و روز زن با حضور بانوان همکار برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی ؛ به مناسبت خجسته سالروز میلاد دخت گرامی نبی اکرم (ص) مراسمی با حضور بانوان ستاد مدیریت درمان و دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان مرکزی برگزار و از زحمات و تلاش های همکاران تقدیر و تشکر شد.

در این آیین مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت : حضرت زهرا (س) به عنوان بهترین زن دو عالم ، اسوه و نمونه برای سایر زنان است ، شخصیت‌ بی‌نظیر ایشان در تمامی ابعاد ممتاز و برجسته‌ است و زندگی‌ کوتاه‌ و پرمحتوای حضرت ، الگوی کامل و بی‌بدیلی برای تمامی انسانهاست .
دکتر ثریا پازوکی خاطر نشان کرد :بی تردید انتخاب میلاد حضرت  فاطمه (س) به عنوان روز مادر و زن ، تکریم و احترام نسبت به مقام زن است و افتخاری برای زنان و مادران این سرزمین و فرصتی برای فاطمه وار بودن و فاطمه گونه زیستن است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه زن مربی جامعه است ، ادامه داد: زنان شاغل با وجود انواع مشکلات و شرایط کاری با ایثار و از خودگذشتگی در خانواده و اجتماع فعالیت و تلاش می کنند و نقش اساسی در ایجاد یک جامعه سالم دارند.

در خاتمه پیام تبریک دکتر ثریا پازوکی به مناسبت روز زن قرائت شد و با اهدای گل از بانوان همکار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی تقدیر به عمل آمد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha