• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 75610
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۶ اسفند، ساعت 13:00
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۲/۸
روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی

مانور اطفای حریق در بیمارستان لواسانی عملیاتی شد

مانور اطفاء حریق با حضور سازمان آتش نشانی و سامانه فرماندهی حادثه بیمارستان لواسانی (EOC) در دو قسمت پرخطر بیمارستان صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی, صبح امروز مانور اطفاء حریق با حضور سازمان آتش نشانی و سامانه فرماندهی حادثه بیمارستان لواسانی (EOC) در دو قسمت پرخطر بیمارستان صورت پذیرفت. در سناریو لحاظ گردید در مرحله اول حریق گسترده در فضای باز بیمارستان که در مجاورت ساختمان IT ،در مرحله بعد  ساختمان IT طعمه حریق واقع شده و سرورهای اطلاعاتی بیمارستان از بین می رود در ادامه سامانه  فرماندهی حادثه (EOC) و اطفاء حریق توسط همکاران و سازمان آتش نشانی و انتقال مصدومین به اورژانس  به دنبال رفع اخلال در روند پذیرش و ترخیص بیماران بستری و سرپایی و پاسخگویی به مکاتبات سازمانی از طریق سیستم HIS در یکی از مراکز ملکی نزدیک به مرکز برآمدیم.

در این مانور  کمک به ارتقاء آگاهی، دانش ایمنی و عملیاتی همکاران  هنگام مواجه با حریق و حوادث احتمالی، بررسی مشکلات و نواقص تجهیزات مورد استفاده در عملیات، بررسی مشکلات و نواقص تجهیزات اطفاء اتوماتیک جهت سرور، بررسی مشکلات سیستم ارتباطی محل حادثه، شناسایی و ارزیایی ریسک های موجود در حادثه و بررسی عملکرد فرماندهی محل حادثه و جلوگیری از اخلال در روند ارایه خدمات درمانی به مراجعین از جمله اهداف این مانور بیان شد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha