• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 76121
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ اسفند، ساعت 12:05
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۲/۱۶
نماینده بهداشت و درمان کشور آلمان: سازمان تامین اجتماعی می تواند یک الگو مناسب برای سیاستهای درمان و سلامت در کشورهای مختلف باشد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی , دکتر دانش معاون درمان اداره کل درمان استان تهران در این بازدید به معرفی سازمان تامین اجتماعی و ارائه خدمات درمانی در این سازمان پرداخت و گفت سازمان تامین اجتماعی در کشور ایران یک نهاد مردمی است که توانسته گام مهمی را بدون وابستگی مالی به دولت، نیمی از جمعیت کشور را تحت حمایتهای خدمات درمانی ، بازنشستگی ، ازکار افتادگی و جلوگیری از آسیبهای اجتماعی بردارد. همچنین افزودند سازمان تامین اجتماعی با ارائه خدمات درمانی 100 درصد رایگان توانسته گام مهمی را در حمایت از نظام سلامت کشور بردارد.

در ادامه ایشان  به غیر آموزشی بودن سازمان تامین اجتماعی اشاره کردند افزوند بیمه شدگان سازمان با مراجعه به مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی خدمات درمانی را مستقیما از پزشک مربوطه دریافت میکنند و این بزرگ ترین امتیاز در برای بیماران و به طبع رضایمندی مراجعین برگ زرینی برای سازمان تامین اجتماعی می باشد.

نمایندگان بهداشت و درمان کشور آلمان، سازمان تامین اجتماعی را مورد تحسین قرار دادند چرا که توانسته با اتکا به بیمه شدگان خود خدماتی با بالاترین سطح کیفی به نیمی از جمعیت کشور ارائه و کمک شایانی به نظام سلامت در کشور بردارد.

 

ایشان بیمارستان لواسانی را به جهت انجام پروسیجرهای خاص جراحی قلبی و عروقی و ارائه مقالات مختلف پزشکی در کنگره های بین المللی و پزشکان و کادر پرستاری مجرب نقطه قوت سازمان تامین اجتماعی دانست و افزوند این سازمان می تواند یک الگو مناسب برای سیاستهای سلامت در کشورهای مختلف باشد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha