• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
  • اِلأَحَّد ١٥ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 15, 2019
کلیدواژه: 78645
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ سه شنبه ۱۰ ارديبهشت، ساعت 14:06
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۲/۱۰
روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی

تبریک روز روانشناس

دکتر جمالیان گفت: بیمارستان لواسانی تنها مرکز روانپزشکی در سازمان تامین اجتماعی توانسته با 100 تخت اعصاب و روان و کادری مجرب خدمات ارزنده و مفید را به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید دکتر لواسانی, از سال ۱۳۹۵ که روز جهانی روانشناس از طرف سازمان ملل در ۲۸ آوریل ۲۰۱۶ برابر با ۹ اردیبهشت برگزار شد، این روز در ایران به عنوان روز روانشناس و مشاوره شناخته شد.به همین مناسبت دکتر جمالیان و تیم اجرایی بیمارستان با حضور معاون درمان اداره کل درمان استان تهران در بخش روانپزشکی این روز را خدمت روانشناسان تبریک گفتند.

دکتر جمالیان گفت: در بسیاری از کشورهای دنیا، افراد و خانواده‌ها مراجعه به روانشناس را برای خود ضروری می‌دانند. به نظر می‌رسد در ایران هنوز هم برخی از افراد به‌رغم نگرانی و استرس‌های فراوانی که دارند، حاضر به صحبت با یک روانشناس و مشاور نیستند. اگر چه در سال‌های اخیر این رشته بیشتر در میان مردم جا افتاده و تاثیرات آن شناخته شده است. در همین راستا بیمارستان لواسانی که تنها مرکز روانپزشکی در سازمان تامین اجتماعی می باشد توانسته با 100 تخت اعصاب و روان و کادری مجرب خدمات ارزنده و مفید را به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه کند با این امید که جامعه یی مملو نشاط و شادابی داشته باشیم. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha