زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ساعت 17:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۰ ساعت 17:25    تعداد بازدید: 446    کد مطلب: 78724

سرپرست سازمان تامین اجتماعی:
بودجه 122 هزار میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی از وصول حق بیمه ها تامین می شود
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از غیرحضوری شدن 65 خدمت طی 2 ماه آینده خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری 200 خدمت تامین اجتماعی غیرحضوری می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در دیدار با نمایندگان تشکلات کارگری، بازنشستگی و شوراهای اسلامی کار استان کرمان ضمن تبریک روز جهانی کارگر افزود: این روزها فرصتی برای شنیدن انتقادات و پیشنهادات است.
وی با اشاره به مرحوم دکتر نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی، وی را اسوه پاک دستی و تلاش عنوان و اظهار داشت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران به این مدل مدیران نیاز دارند و باید با کار شایسته روحش را شاد کنیم.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: تامین اجتماعی ابر سازمان اقتصادی در کشور است زیرا 122 هزار میلیارد تومان بودجه تامین اجتماعی در سال جاری تنها از وصول حق بیمه ها تامین می شود و به منابع دولتی متکی نیست. در حالی که بودجه دولتی کشور 407 هزار میلیارد تومان از همه منابع است.
زدا از صرف اعتباری بالغ بر 90 هزار میلیارد تومان برای حقوق مستمری بگیران در سال جاری خبر داد و گفت: برای کاهش هزینه ها در بخش درمان نسخه الکترونیک را اجرایی کردیم.
در این دیدار نمایندگان تشکلات کارگری، بازنشستگی و شوراهای اسلامی استان کرمان با سرپرست سازمان تامین اجتماعی مسائل خود را مطرح کردند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha