زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۸ ارديبهشت ساعت 10:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۸ ساعت 10:30    تعداد بازدید: 31    کد مطلب: 79863

استانداردها در بخش درمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: نقش استانداردها در بخش درمان به دلیل ارتباطی که با حیات انسانها دارد، مضاعف است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر فرزاد فیروزی در جلسه افتتاحیه ممیزی ثبت و صدور گواهینامه ISO ٩٠٠١-٢٠١٥ اظهار داشت: ویژگیهای جدیدی که استاندارد ٢٠١٥-٩٠٠١ISO  ایجاد کرده است، برای ما یک مزیت است.
وی خاطرنشان کرد: تمامی امکانات، تجهیزات، ابزارها، اعتبارات و استانداردها در همه بخشها دارای اهمیت است اما در کار درمان از این جهت که بیماران با حفظ حیات انسانها و افزایش سطح سلامتی آنها سروکار دارد، دارای ارزش ویژه ای است.

وی با بیان اینکه درمان در رأس بالاترین اقدامات بشری است، گفت: برنامه های ISO ٩٠٠١-٢٠١٥ با توجه به فرهنگی که در سازمانها ایجاد می کند، حائز اهمیت است.

دکتر فیروزی ادامه داد: هرگونه ارتقاء، حرکت و پیشرفتی که در زمینه ایزو صورت گیرد یک بعد آن ارتقاء شخصیت فردی است و بعد دیگر آن ارزش افزوده مقدسی است که همان نجات جان انسانهاست.
گفتنی است، برنامه ممیزی ثبت و صدور گواهینامه ISO ٩٠٠١-٢٠١٥  به مدت ٢روز توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد ایران و شرکت گواهی دهنده کیفیت و انطباق کیهان (KQR ) در سطح مدیریت درمان و دفتر اسناد پزشکی تامین اجتماعی خراسان جنوبی و درمانگاه های تامین اجتماعی شهرستانهای طبس، فردوس، قاین و نهبندان اجرا شد و در پایان ممیزی این مراکز مستحق دریافت گواهینامه استاندارد ISO ٩٠٠١-٢٠١٥  شناخته شدند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha