زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت 21:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۳ ساعت 21:10    تعداد بازدید: 989    کد مطلب: 86135

راه‌اندازی سامانه ویژه شناسائی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی
سازمان تأمین اجتماعی سامانه‌ای را برای شناسائی مدیران آینده به ویژه از بین جوانان و بانوان همکار این سازمان طراحی کرده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، این سامانه در راستای اجرای راهبرد شایسته گزینی در بکارگیری منابع انسانی متخصص و مجرب و انتخاب افراد داوطلب و شایسته به منظور توسعه دسترسی به حداکثر نیروهای انسانی شایسته، با دانش ، فعال و با انگیزه خدمتگزاری از 29 مرداد و همزمان با عید سعید غدیر شروع به کار می‌کند.

ایجاد و افزایش اعتماد به نفس و استقلال رای برای فرد منتخب به عنوان سرمایه ای ارزشمند در طول دوره مدیریتی و تضمین گردش مدیران و ورود ایدههای جدید به حوزه‌های مختلف تخصصی از دیگر دلایل انتخاب مدیران از طریق فراخوان عمومی به ویژه از بین جوانان و بانوان همکار در سازمان تامین اجتماعی  محسوب می‌شود.

کاربران عزیز می توانند پس از ثبت نام در سایت، اقدام به تکمیل و ارسال فرم های مربوطه نمایند. سامانه فراخوان شناسائی مدیران آینده از روز سه شنبه 29 مرداد همزمان با عید سعید غدیر، فعال و قابل دسترس خواهد شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha