• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 43871
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۲۰ تير، ساعت 21:29
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۲۶

بدون شک، انتقاد و پیشنهاد مراجعه کنندگان در هر سازمانی، موجب یافتن نقاط ضعف، تلاش در جهت رفع آن ها و بهبود روش های اجرایی در آن سازمان می گردد. 

تیم مدیریتی بیمارستان شهید بهشتی شیراز نیز، از نظرات و پیشنهادات مراجعین محترم، استقبال نموده و پس از دریافت نظرات شما، و ارجاع هر پیشنهاد به حوزه ی تخصصی مربوطه و انجام بررسی های لازم از سوی کارشناسان بیمارستان، در صورت موثر بودن پیشنهاد دریافتی، اقدام به اصلاح فرآیند مربوطه می نماید. 

انتقاد و پیشنهاد شما یاری گر ما در ارائه ی هر چه بهتر خدمات است. با ثبت نظرات خود در همین قسمت و یا ارسال به پست الکترونیک beheshti_shiraz.hos@tamin.ir، و یا ارسال پیام به شماره ی 10001420711001، ما را از پیشنهادات موثر خود بهره مند فرمایید. 

از ما انتقاد دارید؟

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 4
علی صادقی
1396/9/13 - 22:24
با سلام و عرض احترام خدمت رئیس محترم بیمارستان شهید بهشتی شیراز چند روز پدرم در آن بیمارستان که زیر مجموعه حضرتعالی است بستری بود و در بخش اتفاقات /اورژانس آن مجموعه محترم پرسنل بسیار منظم و دلسوز را مشاهده نمودم که جای امیدواری می باشد و چنین پرسنلی می بایست مورد تشویق قرار گیرند که با اینهمه امکانات کم نسبت به سایر بخشها کارها را بدرستی انجام می دهند ضمنا نکته ای بود مربوط به سرویس بهداشتی درون محوطه و داخل بیمارستان که نیاز به بازسازی و مرمت و نیز تفکیک بخش بانوان و آقایان می باشد که قطعا با وجود چنین ریاست با درایتی قابل پیگیری و اصلاح خواهد بود. با تشکر - رئیس نگهداری و تعمیرات خطوط متروی تهران -صادقی
rateup 0
ratedown 0
مدیر سیستم
1396/9/21 - 10:22
جناب صادقي! عرض سلام و ادب. خوشحاليم كه از نحوه ي خدمت رساني در مجموعه ي بيمارستان، رضايت داشتيد. نواقصي كه فرموديد، در دستور كار تيم مديريت بيمارستان قرار داد. با آرزوي موفقيت جهت جناب عالي.
rateup 0
 ratedown 0
روابط عمومي بيمارستان شهيد بهشتي
1396/7/18 - 08:34
با سلام. از پيشنهادتان ممنونيم. مدت هاست اين پيشنهاد، در كميته هاي بيمارستان مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل نظر گرديد. در حال حاضر سيستم هاي نرم افزاري بيمارستان كه ملزم به استفاده از آن هستيم، چنين امكاني را به ما نمي دهند. ان شاءالله در آينده و با به روز شدن و كارآمدتر شدن سيستم بيمارستاني، اين خدمت نيز فراهم خواهد شد.
rateup 0
ratedown 0
mk
1396/7/13 - 00:07
با سلام لطفا امکان مشاهده جواب ازمایش از طریق اینترنت را فراهم نمایید. با تشکر
rateup 1
ratedown 0
captcha