• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 54339
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ بهمن، ساعت 13:07
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۵
بخش داخلی بیمارستان آیت اله کاشانی آماده خدمت رسانی به بیمارانی مشکلاتی مثل پنومونی، Sepsis، دیابت، CVA، دیابت فوت، سیروز کبدی، پانکراتیت و بیماری های عفونی مانند : سل، هپاتیت، آنفولانزا، زونا، آبله مرغان و ... می باشد.

بخش داخلی 21 تخته بیمارستان آیت اله کاشانی تهران شامل 3 اتاق 5 تخته و یک اتاق ایزوله و یک اتاق خصوصی می باشد. اتاق کار تمیز و اتاق کار کثیف بصورت مجزا، اتاق تریتمنت، انبار تجهیزات و یک آبدارخانه مجهز برای این بخش در نظر گرفته شده است.
بیمارانی که مشکلاتی شامل پنومونی، Sepsis، دیابت، CVA، دیابت فوت، سیروز کبدی، پانکراتیت و بیماری های عفونی مثل سل، هپاتیت، آنفولانزا، زونا، آبله مرغان و ... در این بخش بستری می گردند.
اتاق ها دارای امکانات رفاهی کامل شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون دیجیتال (مجهز به شبکه سراسری آموزش به بیمار)، سیستم احضار پرستار، دستگاه مانیتورینگ پرتابل، اکسیژن مرکزی و ساکشن پرتابل، تلفن جهت برقراری ارتباط بین بیماران و همراهان، یخچال و سرویس بهداشتی و... است.
امکان دسترسی به سایر بخشها (پاراکلینیک و داروخانه) از طریق HIS فراهم می باشد و بیماران در زمان بستری و همینطور هنگام ترخیص تحت آموزش های لازم توسط پرسنل مجرب و پزشکان قرار می گیرند.

   همه روزه از ساعت 16-15 

   طبقه اول ساختمان قدیم بیمارستان
   51036265 

 گالری عکس

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha